Schody Stal tech
Powrót do strony głównej


Dodatki związane z wyposażeniem wnętrz.

W dziale tym, będziemy prezentować Państwu dodatki związane z wyposażeniem wnętrz, które wykonaliśmy na życzenie naszych klientów przy okazji wykonywania przez nas schodów.
Są to wyroby wyprodukowane w pojedynczych egzemplarzach, które swym "charakterem", znacząco odbiegają od masowych produktów oferowanych w dużych seriach, w popularnych sieciach sklepów. Zastosowane przez nas materiały nie są jednorazowe, a elementy drewniane to lite drewno a nie tylko okleina je imitująca.
Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie naszych potencjalnych klientów i postaramy się wykonać mebel ( na bazie metalu), czy też inny element wyposażenia, który będzie niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, którego nie spotka się w innym domu.

 • Wieszak na kartony z butami

  Wieszak na kartony z butami

  Czy mają Państwo w domu nastolatka, który kolekcjonuje buty sportowe? A może jest problem aby wszystkie pudełka poukładać w szafie? Mamy na to rozwiązanie. Dedykowany wieszak na kartony z butami, wykonany ze stali nierdzewnej przykręcany wprost do ściany. Koniec ze stojącymi gdzieś po kątach kartonami - wszystko jest pod ręką, a młody...

  Zobacz zdjęcia

 • Stojak na gazety

  Stojak na gazety

  Czy masz problem z uporządkowaniem w pokoju gazet lub czasopism :) ? W takim razie potrzebujesz stojak służący do tego celu. Wykonany ze stali nierdzewnej - satyna. Mała rzecz, która pozwoli w prosty sposób zachować porządek i mieć zawsze pod ręką ulubione czasopisma.

  Zobacz zdjęcia

 • Stojak na wino

  Stojak na wino

  Gustowny stojak/wieszak na wino, wykonany z solidnej blachy wycinanej laserowo. Malowany proszkowo na dowolny kolor. Wieszak na zdjęciu pozwala na umieszczanie czterech butelek jednocześnie. Istnieje możliwość wykonania wieszaka na 6 butelek.

  Zobacz zdjęcia

 • Pozostałe dodatki.

 • Wieszak na kartony z butami
 • Stojak na gazety
 • Stojak na wino