Schody Stal tech
Powrót do strony głównej


Dodatki związane z wyposażeniem wnętrz.

W dziale tym, będziemy prezentować Państwu dodatki związane z wyposażeniem wnętrz, które wykonaliśmy na życzenie naszych klientów przy okazji wykonywania przez nas schodów.
Są to wyroby wyprodukowane w pojedynczych egzemplarzach, które swym "charakterem", znacząco odbiegają od masowych produktów oferowanych w dużych seriach, w popularnych sieciach sklepów. Zastosowane przez nas materiały nie są jednorazowe, a elementy drewniane to lite drewno a nie tylko okleina je imitująca.
Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie naszych potencjalnych klientów i postaramy się wykonać mebel ( na bazie metalu), czy też inny element wyposażenia, który będzie niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, którego nie spotka się w innym domu.

 • Stojak na gazety

  Stojak na gazety

  Czy masz problem z uporządkowaniem w pokoju gazet lub czasopism :) ? W takim razie potrzebujesz stojak służący do tego celu. Wykonany ze stali nierdzewnej - satyna. Mała rzecz, która pozwoli w prosty sposób zachować porządek i mieć zawsze pod ręką ulubione czasopisma.

  Zobacz zdjęcia

 • Stojak na wino

  Stojak na wino

  Gustowny stojak/wieszak na wino, wykonany z solidnej blachy wycinanej laserowo. Malowany proszkowo na dowolny kolor. Wieszak na zdjęciu pozwala na umieszczanie czterech butelek jednocześnie. Istnieje możliwość wykonania wieszaka na 6 butelek.

  Zobacz zdjęcia

 • Ławka ze stali nierdzewnej

  Ławka ze stali nierdzewnej

  Gustowna ławka ze stali nierdzewnej - koniec z rdzewiejącym stelażem i koniecznością malowania metalowych elementów co kilka lat. Siedzisko również zostało wykonane ze stali nierdzewnej w miejsce drewna, które wymaga ciągłej impregnacji.

  Zobacz zdjęcia

 • Pozostałe dodatki.

 • Stojak na gazety
 • Stojak na wino
 • Ławka ze stali nierdzewnej